منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایمیل شما می‌تواند کسب‌وکار شما را آسیب‌پذیر کند – در اینجا دلیل آن است

ایمیل شما می‌تواند کسب‌وکار شما را آسیب‌پذیر کند – در اینجا دلیل آن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایمیل شما می‌تواند کسب‌وکار شما را آسیب‌پذیر کند – در اینجا دلیل آن است

27 فوریه 2022 توسط تانیا آکینو

افراد مشغول به کار

ایمیل یکی از محبوب ترین راه های ارتباطی است. سریع و ارزان است. با این حال، مشاغل در معرض خطر حملات جنایی قرار دارند.

مجرمان سایبری مخرب ایمیل ها را به عنوان آسیب پذیری برای کسب و کارها در نظر می گیرند: آسیب پذیری در سیستم های رایانه ای که هکرها می توانند از آنها سوء استفاده کنند. مثل این است که با جدیدترین سیستم هشدار از خانه خود محافظت کنید و سپس درب عقب را باز بگذارید.

اگر نمی‌دانید که آیا کسب‌وکار خود را از طریق ایمیل خود در برابر حملات سایبری آسیب‌پذیر می‌کنید، ادامه مطلب را بخوانید زیرا بهترین شرکت میزبانی وب نشان می‌دهد که چگونه مجرمان سایبری می‌توانند از «درپشتی» شما به شما حمله کنند:

چگونه مجرمان سایبری از کسب و کارها از طریق ایمیل بهره برداری می کنند

قرارداد ایمیل تجاری

سازش ایمیل تجاری (BEC) نوعی کلاهبرداری هویت شرکتی است. این زمانی است که یک مجرم سایبری در یک ایمیل به عنوان یک مخاطب قابل اعتماد ظاهر می شود تا به طور تقلبی از قربانیان خود پول جمع آوری کند.

پولی که در حمله BEC گرفته می شود معمولاً به حساب های تحت کنترل مجرمان ارسال می شود. گاهی اوقات، مجرمان سایبری از قربانیان خود می خواهند که آنها را در درخواست های انتقال سیمی قرار دهند تا کشف کلاهبرداری حتی دشوارتر شود.

بهترین راه برای دفاع از خود در برابر حملات BEC این است که مراقب خود باشید. هنگام دریافت ایمیل محتاط باشید و از خود بپرسید که آیا درخواستی که از طریق ایمیل ارائه می شود واقعاً قانونی است یا خیر.

گسترش بدافزار

بدافزار یک برنامه نرم افزاری است که برای آسیب رساندن یا غیرفعال کردن رایانه ها، تلفن های هوشمند و تبلت ها استفاده می شود. مجرمان سایبری از بدافزار برای سرقت اطلاعات شخصی و تجاری استفاده می کنند.

مجرمان سایبری از روش‌های زیرکانه مختلفی برای انتشار بدافزار استفاده می‌کنند که یکی از آنها از طریق ایمیل‌های فیشینگ است.

ایمیل فیشینگ ایمیلی است که سعی می کند با تظاهر به اینکه از یک منبع قابل اعتماد مانند بانک یا یک شرکت فناوری اطلاعات است، شما را فریب دهد تا بدافزار را روی رایانه خود نصب کنید. اگر ایمیل فیشینگ به شما رسید، روی پیوندهای موجود در ایمیل کلیک نکنید و هیچ پیوستی را دانلود نکنید. به سادگی ایمیل را حذف کنید و سپس آدرس ایمیل فرستنده را به فیلتر هرزنامه یا ایمیل ناخواسته خود اضافه کنید.

حمله انکار سرویس

حمله انکار سرویس (DoS) زمانی اتفاق می‌افتد که یک مجرم سایبری از بدافزار استفاده می‌کند تا با پر کردن ترافیک وب‌سایت، آن را خراب کند.

این نوع حمله سایبری می تواند توسط یک کامپیوتر یا صدها کامپیوتر انجام شود که به بات نت معروف هستند. بات‌نت‌ها را می‌توان برای ایجاد ترافیک برای وب‌سایت‌هایی برنامه‌ریزی کرد که می‌توانند سرورهای آن‌ها را از کار بیاندازند و آنها را از کار بیاندازند.

اگر می خواهید از حمله DoS به وب سایت خود جلوگیری کنید، باید از یک راه حل امنیتی اینترنتی قوی استفاده کنید.

ایمیل سایت جعلی

ایمیل های جعلی وب سایت ایمیل هایی هستند که شما را به سایتی هدایت می کنند که شبیه به وب سایت قانونی بانک شما یا هر شرکت دیگری است. پس از آن، اطلاعات شخصی و مالی شما جمع آوری می شود و سپس برای سرقت هویت استفاده می شود.

می‌توانید با کلیک نکردن بر روی پیوندهای موجود در ایمیل‌هایی که مطمئن نیستید، از خود در برابر ایمیل‌های جعلی سایت محافظت کنید، حتی اگر فرستنده‌ها مخاطبین قانونی باشند. فقط از وب سایت های رسمی شرکت ها دیدن کنید و آن سایت های رسمی را در مرورگر خود نشانه گذاری کنید تا مطمئن شوید که در وب سایت مناسب هستید.

نتیجه

اینها برخی از روش های مخربی هستند که مجرمان سایبری می توانند از آنها برای حمله به شرکت شما از طریق ایمیل استفاده کنند.

برای محافظت از کسب و کار خود در برابر حملات سایبری، باید همیشه هوشیار باشید و هنگام برقراری ارتباط از طریق ایمیل، دفاعیات خود را حفظ کنید. و در صورت داشتن هر گونه شک و تردید، از تماس با فرستنده از طریق دیگری برای تأیید صحت درخواست های آنها دریغ نکنید.

برای کسب و کار شما بسیار مهم است که قربانی حملات سایبری شود، بنابراین مطمئن شوید که با یک شرکت میزبانی وب کار می کنید که می تواند امنیت شما، به خصوص ایمیل شما را تضمین کند.

io Zoom یک نماد نمادین است شرکت میزبانی وب واقع در هیوستون، تگزاس که خدمات زیادی از جمله راه حل های امنیتی ایمیل را ارائه می دهد. امروز با ما تماس بگیرید تا بدانید چگونه می توانیم به کسب و کار شما کمک کنیم!