منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هر آنچه که باید در مورد میزبانی اپلیکیشن موبایل بدانید

هر آنچه که باید در مورد میزبانی اپلیکیشن موبایل بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هر آنچه که باید در مورد میزبانی اپلیکیشن موبایل بدانید

4 آوریل 2022 توسط تانیا آکینو

زنی که به تلفن نگاه می کند

شاید اصطلاح میزبانی وب را شنیده باشید، اما آیا می دانستید که وب سایت ها تنها مواردی نیستند که نیاز به هاست دارند؟ بله، میزبانی اپلیکیشن موبایل نیز وجود دارد. و در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آن بدانید.

میزبانی اپلیکیشن موبایل چیست؟

میزبانی اپلیکیشن موبایل فناوری است که به شما امکان می دهد فایل ها و داده های برنامه خود را در فضای ابری میزبانی کنید. این طراحی شده است تا توسعه و استقرار برنامه را آسان کند، زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل های برنامه خود را آپلود کنید و روی دکمه ای کلیک کنید تا آن را راه اندازی و اجرا کنید.

سطوح مختلفی از میزبانی برنامه وجود دارد، و همه آنها یک هدف را دنبال می کنند: ایجاد یک سرور راه دور که به شما امکان می دهد برنامه های خود را در وب میزبانی کنید. در نتیجه برای مدیریت آن نیازی به دانش یا مهارت فنی ندارید.

آیا اپلیکیشن های موبایل نیاز به هاست دارند؟

بستگی دارد به. اگر برنامه شما به کاربران اجازه می دهد عکس ها یا اسناد را پست کنند، یا اگر می خواهید ویژگی چت را اضافه کنید، برنامه شما احتمالاً به دامنه خود نیاز دارد.

در غیر این صورت می توانید از دامنه پیش فرض استفاده و تبلیغ کنید. دامنه پیش‌فرض URL برنامه شما در فروشگاه App پلتفرم برنامه شما است. به عنوان مثال، اگر URL برنامه شما myapp.com باشد، برنامه شما به عنوان myapp.com در اپ استور تبلیغ می شود.

میزبانی برنامه تلفن همراه می تواند به شما کمک کند برنامه خود را با یک دامنه سفارشی میزبانی کنید که لوگوی برنامه شما، رنگ های سفارشی و سایر اطلاعات ارزشمند را برای کاربران شما نمایش می دهد. برای انجام این کار، باید گزینه میزبانی اپلیکیشن موبایل را از شرکت توسعه اپلیکیشن خود دریافت کنید.

ویژگی های میزبانی اپلیکیشن موبایل

گزینه‌های میزبانی برنامه تلفن همراه از ارائه‌دهنده‌ای به ارائه‌دهنده دیگر متفاوت است، بنابراین می‌خواهید بدانید به چه چیزی وارد می‌شوید. پس از همه، شما نمی خواهید برای یک برنامه میزبانی برنامه ثبت نام کنید که با نیازهای شما مطابقت ندارد. شما می خواهید یکی را پیدا کنید که قابل تنظیم، مقیاس پذیر و آسان برای استفاده باشد، که مهمترین ویژگی هایی است که باید به دنبال آن باشید.

در زیر مهمترین ویژگی های هر گزینه میزبانی برنامه آمده است:

دامنه سفارشی: همه راه حل های میزبانی برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهند دامنه دلخواه خود را تنظیم کنید، که آدرس وب سایتی است که کاربران شما را به برنامه شما هدایت می کند. اگر می خواهید یک دامنه سفارشی به برنامه خود اضافه کنید، می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا با ارائه دهنده میزبانی برنامه خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید آن را تنظیم کنند.

گزینه های سرور: اگر به دنبال یک برنامه میزبانی برنامه قابل تنظیم هستید که بتواند نیازهای ترافیک و فضای ذخیره سازی برنامه شما را برآورده کند، باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که گزینه های مختلف سرور مانند اختصاصی، VPS یا Cloud را ارائه دهد.

مقیاس پذیری: راه حل میزبانی برنامه باید مقیاس پذیر باشد، به طوری که می توانید میزبانی برنامه خود را بر اساس نیازهای ترافیک و فضای ذخیره سازی برنامه خود ارتقا یا کاهش دهید.

پلت فرم آسان برای استفاده: شما یک برنامه میزبانی برنامه می‌خواهید که توسعه‌دهندگان شما بتوانند از آن برای آپلود کارآمد فایل‌ها و داده‌های برنامه‌تان استفاده کنند و در آن بتوانید به راحتی نسخه‌های جدید برنامه‌تان را منتشر کنید. شما باید بتوانید همه چیز را از یک مکان مدیریت کنید – داشبورد خود.

پشتیبانی 24/7 مشتری: شما می خواهید کسی به سوالات شما پاسخ دهد، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که ارائه دهنده ای را انتخاب می کنید که پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهد.

افکار نهایی

میزبانی اپلیکیشن موبایل یک راه عالی برای ساده‌تر، سریع‌تر و کارآمدتر کردن توسعه و استقرار برنامه است. اما، مهم است که توجه داشته باشید که اگر نمی خواهید، نیازی به استفاده از آن ندارید. اما اگر علاقه مند هستید، حتما با ارائه دهنده انتخابی خود تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خود و اینکه کدام گزینه میزبانی برای شما بهترین است صحبت کنید.

آوردن میزبانی VPS به برنامه موبایل خود با زوم I/O نیاز دارید. هدف ما ارائه بهترین هاست با آپتایم عالی و پشتیبانی استثنایی 24/7 و تمرکز بر سرورهای سریع با قیمت های مقرون به صرفه است. ما در کنار خدمات خود هستیم و 100 درصد آپتایم شبکه را تضمین می کنیم. امروز با ما تماس بگیرید تا شروع کنیم!